Facebook  Goodreads  Instagram

Barvy podzimu


Podzim je opravdu nádherné období. Já ho miluji zejména kvůli své barevnosti. Co se týče nižších teplot, no, to už není to, co bych měla ráda. A taky to zkracování dnů, vstávám za tmy a vracím se za tmy. Co z toho dne pak máme, ne? A o posunu času ani nemluvím.
Když ale pomineme všechny tyhle negativa, tak je podzim jedno z nejhezčích období a já jsem ráda, že žiji v oblasti, kde si můžeme užít všechny roční doby. 
Podzim je ideální čas na to začíst se do nové knihy a zalézt pod deku s dobrým čajem. Vůbec tohle je pro mě to pravé čajové období, jelikož kafe nepiju. Je skvělý pocit, když můžete zalézt někam do tepla s hrnkem čaje, nebo kakaa, a číst si. Ideálně někde na chalupě u lesa, hezky v klidu a tichu, jen za zvuků stromů a ptáků. 

Vybrala jsem pár, skutečně jen pár, fotek z mé podzimní sbírky. Všechno jsou fotky z venku, protože se mi ta barevnost jednoduše líbí. A doufám, že vám se budou fotky líbit. Teď už jen vzít hrnek čaje, kafe nebo čehokoliv, zabalit se do deky a číst nebo dohánět seriály.Komentáře